IDEC RSSDN-25A Solid State Relay 48-660V-AC 25A AMP 4-32V-DC D636597
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
07
quantity
Product details
Category
  • Input Voltage (AC): 4 - 32 V-AC
  • Output Current: 25 A AMP
  • Output Voltage (AC): 48 - 660 V-AC